Sıkça Sorulan Sorular

Değişim Var Mı?: Evet Her Ürünümüz İçin Değişim Vardır, Ancak Dolandırıcılığı Önlemek Amacı İle Sınır Koyulmuştur. Demir Paket 4 Defa Değiştirilir Altın Paket 2 Defa Değiştirilir, Elmas Paket Çalınmadığı İçin Garanti Sunmaktayız.

Neden Ucuz?: Sitemizde satılan minecraft premium hesapları sizlere satabilmemiz adına toplu olarak satın alınmıştır. Oyunu bırakmış veya oyundan sıkılmış kullanıcıların hesaplarını toplu olarak satın alarak sistemimize eklemekteyiz. Yeni bir premium siparişi vermeniz sonrasında havuz sisteminde yer alan premium tarafınıza iletilir. Dolayısıyla diğer sitelere göre hem daha ucuz, hem daha güvenilirdir.

Sorun Oluştu Ne Yapmalıyım?: Sorun oluşan ürünün detayına girin, bilgilerin yanında bulunan "Tarih" ile sorununuzu net bir şekilde açıklayacak e-posta gönderin. ([email protected]) ya'da canlı destek sistemimize bağlanarak yardım alın.

Ödemeyi Yaptım Hesabım Nerede?: Ödeme başarıyla tamamlandıysa hesabınız otomatik olarak üye panelinize düşecek ve e-posta ile bildirim alacaksınız.

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?: Üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturun varsa girin yapın, ardından satın al'a tıklayın ve bilgilerinizi girerek ödemeyi tamamlayın. Ödeme gerçekleştikten sonra hesabınız otomatik teslim edilecektir.

4